Specjalistyczna pomoc notarialna

Aby sporządzić odpowiedni akt notarialny, należy zgłosić się do specjalisty w tej dziedzinie. W tym przypadku swoją pomocą służy notariusz kraków.

Czym zajmuje się notariusz?

Notariusz jest prawnikiem, który mianowany przez ministra sprawiedliwości, zostaje upoważniony do sporządzania aktów notarialnych oraz dokonywania innych czynności z tym związanych. Wszystkie działania i czynności przez niego dokonane, mają charakter dokumentu urzędowego.

Najlepsza pomoc notarialna

Fachową pomocą i najlepszymi standardami klienta charakteryzuje się notariusz kraków. Kancelaria działająca od roku 1992 przez trzy pokolenia, niezmiennie zapewnia najwyższą jakość usługi. Priorytetem jest zapewnienie każdemu klientowi obsługi wszelkich czynności notarialnych na najwyższym poziomie. Profesjonalizm i fachowe podejście do klienta to podstawa działania. Kancelaria notarialna niezmienne zmierza do swojego celu, jakim jest dążenie z duchem czasu. Stanowi to gwarancję rzetelności, a także bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi normami i prawem polskim. Przejrzysta komunikacja z klientem to zdecydowana zaleta świadczonej usługi. Czynności prawne mogą wydawać się skomplikowane. Kancelaria informuje więc swoich klientów o wszelkich czynnościach w sposób przejrzysty i jasny – tak, aby każdy klient mógł zrozumieć. Właściwa komunikacja to podstawa owocnej współpracy. Oprócz tego, specjalny nacisk kładzie się na czas, skracając go do minimum.

Kto może skorzystać z pomocy kancelarii notarialnej?

Do skorzystania z pomocy notariusza zaprasza się zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych. Doświadczenie w czynnościach notarialnych pozwala na pomoc każdemu klientowi, na różnych płaszczyznach. Profesjonalizm i zrozumienie potrzeb klienta, niezmiennie pozwala wyjść pracownikom naprzeciw wszelkich wyzwań. Daje to gwarancję przejścia przez każdą sprawę bez zbędnych komplikacji i przeszkód.

Zespół kancelarii – wszystko dla komfortu klienta

Warto wspomnieć, że za jakość świadczonej usługi nie odpowiadają jedynie notariusze, a także cały personel kancelarii. Każdy członek zespołu jest gotowy na szybką pomoc i wsparcie. Stały kontakt z klientem daje gwarancję udzielenia szczegółowych informacji o sprawie. Dzięki temu, klient może dowiedzieć się o zaplanowanych czynnościach, kosztach całej obsługi, potrzebnych dokumentach oraz o innych aspektach usługi. Wszystkie te czynności mają na celu zapewnienie najwyższego komfortu klientowi.

Jakimi sprawami zajmuje się kancelaria?

Elastyczność i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta to podstawa działania kancelarii. Notariusze rozwiązują różne sprawy – od niestandardowych sytuacji życiowych poprzez różnorodne oczekiwania. Czynności wykonywane są nie tylko w samej kancelarii. W uzasadnionych przypadkach, czynności mogą odbyć się w miejscu wskazanym przez klienta. Dla wielu osób jest to najwygodniejsza lub jedyna opcja skorzystania z tego typu pomocy. Zakres działania i czynności dokonywanych przez notariusza, został uregulowany szczegółowo w specjalnej ustawie. Prawo o notariacie wymienia czynności, które można zrealizować w kancelarii notarialnej. Warto zapoznać się z listą najczęściej realizowanych czynności. Klienci najczęściej korzystają z pomocy w sporządzeniu umowy o sprzedaż działek, lokali spółdzielczych praw własnościowych do lokali. Równie często klienci zwracają się z prośbą o pomoc w przypadku umów majątkowych czy aktów poświadczenia dziedzictwa. Są to jedynie przykłady działalności notarialnej. Szczegółowa lista realizacji znajduje się na stronie kancelarii.

 

Write a Comment

Close