Imprezy integracyjne w parkach trampolin

Wybranie właściwego miejsca na imprezę integracyjną może być problematyczne. Teraz hitem są parki trampolin! Dlaczego warto je wybrać?

Park trampolin to kapitalne miejsce do spędzenia wolnego czasu. Właśnie tam można skakać na trampolinach i dodatkowo korzystać z różnych atrakcji. Chociaż parki trampolin kojarzone są głównie z rozrywką dla dzieci i młodzieży, to jednak również wybierane są one na imprezy integracyjne dla firm. Co przemawia właśnie za takim miejscem na spotkanie firmowe?

Imprezy na trampolinach coraz popularniejsze

W parkach trampolin na odwiedzających czeka mnóstwo zabawy – niezależnie od wieku. Właśnie dlatego odwiedzają je również osoby dorosłe, które poszukują sposobu na aktywne spędzenie swojego wolnego czasu.

Ze względu na różnorodne atrakcje i możliwość prowadzenia integracji w aktywnym stylu imprezy na trampolinach są obecnie coraz popularniejsze i wybiera je wiele firm.

Gdy chodzi o takie imprezy firmowe Warszawa jest miastem, gdzie zaczęto organizować je po raz pierwszy. Teraz są one dostępne w miastach w praktycznie całej Polsce, gdzie działają parki trampolin.

Jakie atrakcje oferują parki trampolin?

W parkach trampolin na odwiedzających, także w trakcie imprez integracyjnych, oczekuje wiele interesujących atrakcji.

Najważniejsze są oczywiście trampoliny. Do dyspozycji są duże przestrzenie wyłożone profesjonalnymi trampolinami, które dają dużą przestrzeń do skoków i dzięki temu wspaniałą zabawę.

Poza trampolinami parki mogą zaoferować również inne atrakcje, między innymi są to baseny z gąbkami, do których można skakać z trampolin, tory przeszkód, urządzenia do wykonywania akrobacji, ścianki wspinaczkowe. Na uwagę zasługują też popularne atrakcje jak chociażby twister, czyli obracające się belki, pod którymi trzeba się schylać lub je przeskakiwać, a także belki do walk nad basenami z gąbkami.

Tak wiele atrakcji powoduje, że odwiedzający parki trampolin mogą bez problemów znaleźć dla siebie ciekawy sposób na aktywny czas. To również duży atut wtedy, gdy organizuje się imprezy integracyjne, ponieważ w takim miejscu nie można nudzić się nawet przez moment.

Gdy planowane są takie imprezy integracyjne Warszawa to miasto, gdzie również można skorzystać ze wszystkich powyższych atrakcji.

Jak prowadzi się imprezy firmowe na trampolinach?

Najczęściej imprezy na trampolinach prowadzone są w dwóch wariantach – uczestnicy mogą po prostu bawić się w grupie albo można zdecydować się na wykupienie scenariusza imprezy.

W drugim przypadku imprezy integracyjne dla firm pozwalają na dodatkowe uzupełnienie zabawy o scenariusze pozwalające na lepsze zintegrowanie grupy. Najczęściej scenariusze te zakładają podzielenie pracowników na dwie lub większą liczbę grup, które mogą ze sobą współpracować i rywalizować.

Stosowane są wtedy specjalne techniki, które pomagają w integracji i dzięki temu pracownicy mogą lepiej się poznać, czuć się swobodnie w swoim towarzystwie, co również będzie przekładało się na korzystną atmosferę w pracy i efektywniejsze wykonywanie obowiązków.

Pracownicy najczęściej mają też do dyspozycji osobną salę, w której park trampolin może też zapewnić napoje, przekąski.

Taką ofertę przygotował dla swoich klientów park trampolin Airo z Warszawy. Dokładne informacje na temat jego oferty można znaleźć na stronie: https://airo.fun/park-trampolin/oferta/imprezy-integracyjne-dla-firm.

Zalety imprezy integracyjnej w parku trampolin

Wśród najważniejszych zalet imprez integracyjnych dla firm na trampolinach zalicza się:

  • doskonałą zabawę dla pracowników
  • wysoką skuteczność w integracji
  • możliwość skorzystania ze scenariuszów zabaw
  • niezapomniane wrażenia
  • przystępne ceny

Gdzie można urządzić imprezy na trampolinach?

Obecnie imprezy na trampolinach są dostępne w wielu miejscowościach w Polsce, w których działają parki trampolin. Gdy chodzi o udane imprezy firmowe Warszawa również zaprasza do skorzystania ze swojej oferty w tym zakresie.

Dokładne informacje o ofertach można uzyskać na stronach internetowych parków trampolin. Rezerwację można również przeprowadzić online.

 

 

  1. Adam

    Jest to na pewno ciekawa alternatywa dla standardowej imprezy integracyjnej. W ostatnim czasie zorganizowaliśmy takie spotkanie w firmie i jestem zadowolony z wyboru miejsca. Przyznam, ze wszyscy dobrze się bawili – nawet ta starsza część spotkania.

    Na miejscu oczywiście mieliśmy dostęp do sali, w której mogliśmy skorzystać z kateringu. Wszytsko było zaplanowane bardzo dobrze.

Write a Comment

Close